Mam przyjemność przedstawić Państwu krótką, informację dotyczącą naszej firmy.

Firma TWINS-INSTALL powstała w 1991 roku w Warszawie, jako firma zajmująca się instalatorstwem ciepłowniczym, sanitarnym, instalacjami elektrycznymi do 1 kV. Od roku 1998 firma ograniczyła swoja działalność tylko do branży elektrycznej, oferując swoim klientom szeroki zakres usług:

  • projekty elektryczne,
  • instalacje elektryczne, teletechniczne, automatyka, budowa, modernizacja,
  • montaż rozdzielni elektrycznych n/n z możliwością komunikacji (monitoringu),
  • pomiary eklektyczne i sieci strukturalnych,

Od początku istnienia zatrudniamy ludzi solidnych, odpowiedzialnych, posiadających wysokie kwalifikacje (dotyczy to zarówno inżynierów, instalatorów jak i konserwatorów). Wszystkie montowane przez nas urządzenia, stosowane materiały charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością działania oraz estetyką wykonania. Posiadają certyfikaty CE. Współpracujemy z najlepszymi firmami ABB, Moeller, Schneider Electric, Siemens, Schrack Energietechnik, które są naszymi partnerami (certyfikaty).

W dążeniu do usankcjonowania starań związanych z formalnym potwierdzeniem jakości naszych usług, od roku 2002 konsekwentnie wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie projektowania i wykonawstwa usług w obszarach:

  • instalacje elektryczne, teletechniczne i automatyka,
  • produkcja i montaż rozdzielni elektrycznych n/n.

Przystępując do systemu zarządzania jakością chcemy w pełni profesjonalnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że taki stan rzeczy wiąże się nie raz ze zwiększonymi nakładami jakie należy ponieść. Zachodzi jednak pytanie, czy stać nas wszystkich na przeciętność? My podjęliśmy wyzwanie i będziemy starać się być "Mercedesem" naszej działalności. Zwieńczeniem tych działań jest otrzymanie w kwietniu 2004 r. certyfikatu zatwierdzonego przez Jednostkę Certyfikacyjną TÜV Cert (RWTÜV Systems GmbH) pod nr PL1051/2004 Niniejszy certyfikat gwarantuje:

  • posiadanie wysokich kwalifikacji całej kadry,
  • znajomość procedur i instrukcji zapewniających najwyższą jakość opracowań,
  • rzetelne wywiązywanie się Firmy z zobowiązań określonych w umowie z klientem.

Łączę wyrazy szacunku oraz dziękuję za poświęcenie uwagi mając nadzieję że zaowocuje ona korzystną dla obu stron współpracą.

Projekty elektryczne

Projekt systemu BMS dla budynku mieszkalnego z usługami w Warszawie przy ul. Angorskiej.

więcej
Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne SN, NN teletechniczne, automatyka, budowa, modernizacja, trasy kablowe, szyntory, montaż urządzeń, automatyka.

więcej
Montaż rozdzielni elektrycznych

Montaż rozdzielni elektrycznych n/n z możliwością komunikacji.

więcej